SaxoKlarinetiáda Bojnice 2023

25. mája sa žiaci našej školy zúčastnili na druhom ročníku súťaže saxofonistov a klarinetistov zo všetkých kútov Slovenska. Základná umelecká škola v Bojniciach uskutočnila v poradí druhý ročník súťaže SaxoKlarinetiáda. Našim žiakom sa podarilo na súťaži uspieť. Žiakom blahoželáme a ďakujeme p. uč. Bc. Marekovi Milovi za klavírnu spoluprácu.
Juraj Čerňanský – 1. MIESTO V ZLATOM PÁSME – z triedy p. uč. Ing. Petra Jakubíka, DiS. art.
Kristína Jánošíková – STRIEBORNÉ PÁSMO – z triedy p. uč. Antona Gamboša, DiS. art.
Natália Kořínková – STRIEBORNÉ PÁSMO – z triedy p. uč. Antona Gamboša, DiS. art. 
Martin Kupšo – BRONZOVÉ PÁSMO – z triedy p. uč. Ing. Petra Jakubíka, DiS. art.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *