EKOPOSTER 2019

V dnešný deň sa v priestoroch kina Mier v Trstenej uskutočnilo slávnostné odovzdávanie cien 11. ročníka celoslovenskej súťaže EKOPOSTER. Máme veľkú radosť z toho, že medzi úspešnými kolektívmi boli aj žiaci z našej školy. A to hneď niekoľkokrát: Tobiáš Jonek (13 r) a Alexandra Dubravková (13r) so svojou prácou Evereskládka získali vo svojej vekovej kategórii 3. miesto. Michal Židek (13 r.), Anett Macáková (12 r. ) a Sára Sikeľová (13 r.) získali svojou spoločnou prácou Odkaz pre budúcnosť 2. miesto. Rovnako na 2. mieste avšak vo svojej vekovej kategórii sa umiestnili Katarína Šáleková (16 r.) a Zuzana Kvašňovská (17 r.) s prácou No waste of time. Alžbete (14 r.) a Márii Šálekovej (11 r.) sa podarilo svoju kategóriu vyhrať, keď ich prácu Grilovačka zeme porota ocenila 1. mestom. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré reprezentovali našu školu v súťaži a oceneným srdečne gratulujeme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *