Súťaž kapiel, big bandov a spevákov NOVÁCKY TALENT

3. mája 2018, sa uskutočnila súťaž Novácky talent. Do 12. ročníka súťaže sa prihlásilo 62 spevákov a 15 hudobných skupín – spolu 187 súťažiacich. Veľké poďakovanie patrí porote, ktorá mala ťažkú úlohu objektívne vyhodnotiť veľký počet súťažiacich. Tomášovi Bezdedovi a skupine AYA aj za skvelý koncert vo výbornej atmosfére.Našu školu reprezentovala hudobná skupina HAPPY DAY, zo ZUŠ Rajec. V kategórii Bb, nad 15 rokov sa umiestnila v STRIEBORNOM pásme.

Súťaže sa zúčastnili aj žiačky p.uč. A. Turianovej.  Žiačky vzorne reprezentovali našu školu a získali krásne ocenenia: Lenka SLEZIAKOVÁ v III. kategórii získala BRONZOVÉ pásmo, Barborka HODASOVÁ v III. kategórii získala STRIEBORNÉ pásmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *